Микола Клочко підписав Меморандум про співробітництво з Альянсом міст Шовкового шляху

 «Від імені Української асоціації Шовкового шляху SilkLink щиро дякую за Вашу участь та виступ під час ІІ Українського форуму Шовкового шляху, який відбувся 16 листопада цього року в м. Києві», – написала голові Сумської облдержадміністрації засновник та виконавчий директор Української асоціації Шовкового шляху SilkLink Ірина Никорак.


Вона подякувала Миколі Клочку за особистий внесок в успішне проведення ІІ Українського Форуму Шовкового шляху.

«Ваш багатий досвід і ключова інформація, донесені під час заходу, викликали суттєвий інтерес серед учасників, – значилося в листі. – Упевнена, що наш Форум стане живою комунікаційною платформою для ефективного діалогу між діловими та політичними колами України й Китаю та сприятиме реалізації усестороннього партнерства в глобальному проекті «Один пояс, один шлях».

До речі, ІІ Український форум Шовкового шляху об’єднав понад 500 представників політичних, ділових та культурних кіл із України, Китаю, Грузії, Угорщини, Білорусії та інших країн.

Разом із українськими державними діячами та підприємцями вперше до числа ключових спікерів Форуму увійшли відомі в Китаї інвестори та представники великого бізнесу, серед яких China Railway Group Limited, China Pacific Construction Group, China Road And Bridge Corporation, Skyworth Digital Holdings Co., Ltd., Федерація асоціацій Внутрішньої Монголії в Гонконзі, Асоціація міст Шовкового шляху та інші.

За результатами проведення Форуму також підписано Меморандум про співробітництво між Альянсом міст Шовкового шляху та Сумською облдержадміністрацією.