Микола Клочко: Президент України запевнив, що 117 мільйонів «дорожних» коштів залишаться на Cумщині

Про це очільник області зазначив під час засідання колегії облдержадміністрації.


«Ми особисто з головою обласної ради Володимиром ТОКАРЕМ зустрічалися з Президентом України Петром ПОРОШЕНКОМ щодо питання можливого зняття з траси Київ – Юнаківка на ділянці по Сумській області 117 мільйонів державних коштів, – повідомив голова облдержадміністрації. – Ми донесли до Глави держави єдину позицію депутатів обласної ради, облдержадміністрації та громадськості щодо необхідності ремонту доріг на Сумщині і він чітко наголосив, що кошти із прикордонної області зняти не дасть».

Володимир Токар додав, Петро Порошенко підкреслив, що не підпише документа, яким би знімалися кошти з Сумської області.

«Я вдячний депутатам, що зібрали позачергову сесію і показали спільну позицію в цьому актуальному для нашого краю питанні», – зазначив він.

За словами Миколи Клочка, сьогодні ще залишається проблема блокування тендерних процедур з боку однієї з компаній, що не дає розпочати ремонт зазначеної дороги. Але це питання обласна влада спільно із Службою автомобільних доріг у Сумській області та Нацполіцією вирішуватимуть у рамках чинного законодавства.

«Президент України говорив, що ремонт означеної ділянки траси Київ – Юнаківка має завершитись до кінця року. Тож ми повинні зробити все так, щоб це було виконано», – наголосив голова облдержадміністрації.