Микола Клочко привітав сумських спортсменів із перемогами на міжнародних змаганнях

Голова облдержадміністрації Микола Клочко привітав сумських спортсменів із перемогами на міжнародних змаганнях


Очільник Сумщини зустрівся із переможцями та призерами Чемпіонату Європи з панкратіону, Чемпіонату світу з пауерліфтингу, Чемпіонату світу зі спортивної аеробіки, Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лука, що нещодавно проходили в різних куточках світу та стали вдалими для наших спортсменів і їх тренерів.

«Це далеко не всі види спорту, де Сумщина показує відмінні результати. Бо наша область має унікальні спортивні традиції, славиться олімпійськими зірками», – наголосив він у привітальному слові.

За його словами, влада всіляко намагається підтримувати спортсменів. Так, наприклад, першою ластівкою у питанні забезпечення житлом іменитих спортсменів став приклад Ганни Кривонос, котрій спільними зусиллями вдалося знайти кошти на придбання квартири.

«Ми всі зацікавлені, щоб спорт на Сумщині розвивався, множилися здобутки та досягнення. Ви ж ніколи не бійтеся підвищувати планку своїх можливостей, бо людина отримує все те, що наважується побажати», – звернувся очільник області до чемпіонів.

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту, досягнення високих спортивних результатів Микола Клочко нагородив Почесною грамотою чемпіонок 2018 року Чемпіонату Європи з панкратіону, що проходив у сербському місті Зренянин Вікторію Сергієнко і Олену Сушко та бронзового призера Всесвітньої гімназіади 2018 року зі стрільби з лука, що проходила у місті Мараккеш Королівства Марокко Артема Овчиннікова.