Микола Клочко привітав військовослужбовців 27 Сумської бригади з ювілеєм

Голова облдержадміністрації привітав військовослужбовців 27 Сумської реактивної артилерійської бригади ЗСУ з 10 річницею від дня заснування


«Військовослужбовці вашої бригади воювали у найбільш гарячих точках Сходу України та міцно тримали оборону на передовій. 20 військовослужбовців цієї частини поклали своє життя на полі бою, – говорив очільник області. – Завдяки вам ми маємо мир і спокій не лише на території області, а й по всій Україні».

За словами Микола Клочка, зусиллями колишніх можновладців було зроблено все, щоб бригада була знищена, зруйнована її матеріальна база. І лише завдяки ініціативам і позиції керівництва бригади вона була збережена. «Бійці 27-бригади є справжніми патріотами і я вдячний їм за це. Я впевнений, що ми переможемо, бо за нами стоїть правда і ми боронимо її силами наших військових», – зазначив він, вручаючи грамоти облдержадміністрації військовослужбовцям.

Привітали військових і народний депутат Олег МЕДУНИЦЯ, голова Сумської райради Вадим АКПЕРОВ і начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій ТИМОШЕНКО.

Як повідомили командир 27 реактивної артилерійської бригади, полковник Валерій Ісмаїлов та його заступник, полковник Олексій ТРОФІМЕНКО, бійці бригади і сьогодні несуть службу на Сході України. Вони готові в будь-який час дня і ночі виконати завдання, які перед ними ставить командування.

Старшина бригади Володимир КУНДА в 2014 році був серед перших, хто поїхав захищати східні кордони України. Звільняв Слов’янськ, Краматорськ, закінчив операцію в районі Дебальцевого.

«Звісно, було страшно, гинули мої бойові товариші, – говорив він. – Але це наш обов’язок – Батьківщину захищати, що ми й робили».

Старший сержант Надія ЛИТВИНЕНКО теж святкує свій ювілей, адже служить вона у бригаді із часу її створення. Брала участь у зоні АТО в якості фельдшера, наразі працює старшою медичною сестрою медичного пункту. Відзначає, що наразі порівняно з початком гібридної війни покращилося медичне забезпечення військових, що, звісно, не може не впливати на бойовий дух українських захисників.

Військовослужбовцям 27-бригади бажали міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного спокою, а головне – перемоги та миру, того, чого бажає, мабуть, кожен із нинішніх ювілярів та кожен житель України.