Микола Клочко прозвітував за 2016 рік

За прийняття звіту голови облдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку, обласного бюджету та делегованих обласною радою повноважень у 2016 році проголосували 46 депутати облради.


«Упродовж 2016 року в області продовжувалися системні реформи в усіх сферах життєдіяльності Сумщини. Незважаючи на події, що відбувались в країні та наклали свій відбиток на життєдіяльність регіону, в області забезпечено зменшення негативних проявів та уповільнення темпів економічного спаду, а також досягнуто конкретних позитивних результатів соціально-економічного розвитку», – наголосив Микола Клочко у своєму виступі.

Очільник Сумщини детально зупинився на аналізі основних економічних та соціальних показників, назвавши серед найбільших здобутків показники галузі агропромислового розвитку, утворення об’єднаних територіальних громад, залучення інвестицій в область.

На завершення своєї промови Микола Клочко висловив сподівання на подальшу конструктивну та плідну співпрацю облдержадміністрації та депутатів обласної ради, спрямовану на соціально-економічний розвиток Сумщини.