Микола Клочко – шостий у рейтингу комітету виборців України щодо діяльності голів облдержадміністрацій в І півріччі 2017 року

За цим показником порівняно з першим кварталом минулого року Сумщина піднялася на одну сходинку вгору.


Найвищі оцінки експертів отримали наступні дії голови облдержадміністрації: вирішення регіональних проблем, реалізація проектів через систему PROZORRO, ремонт доріг, взаємодія із місцевими представницькими органами влади.

Відзначено також продовження процесу утворення об’єднаних територіальних громад та зростання продуктивності роботи ЦНАПів області. Так, за І півріччя 2017 року через Центри надання адміністративних послуг суб’єктам господарювання та мешканцям області було надано 341,5 тисяч адміністративних послуг, що майже на 130 тисяч більше, ніж за відповідний період минулого року.

Експерти також позитивно оцінили роботу з інвестиціями в області.  Відбулося зростання і темпів будівництва. Індекс будівельної продукції у січні-травні 2017 року порівняно з минулорічним періодом становив 110,5%.

У регіоні зберігається й позитивне сальдо зовнішньої торгівлі.

Такі дані наведені у «Рейтингу діяльності голів ОДА в І півріччі 2017 року», складеному Комітетом виборців України. Раніше було оприлюднено звіти за підсумком 2016 року та за І квартал 2017 року.

Повна версія звіту з посиланням: http://www.cvu.org.ua/nodes/view/type:news/slug:kvu-nazvav-naikrashchykh-i-naihirshykh-holiv-oda-v-i-pivrichchi-2017-roku