Микола Клочко: «Співпраця ОДА і депкорпусу забезпечила позитивні зміни в громадах»

Голова облдержадміністрації Микола Клочко під час робочої поїздки на Недригайлівщину відзначив результативну роботу всіх гілок влади, спрямовану на розвиток інфраструктури та підвищення якості послуг у громадах.


Зокрема, очільник Сумщини вручив апарат ультразвукової діагностики для Недригайлівської ЦРЛ, який придбано на умовах співфінансування – 750 тисяч гривень виділили з обласної казни, 450 тисяч гривень надійшло з районного бюджету. Нове обладнання – це своєчасне діагностування та профілактика захворювань, що дуже важливо для надання кваліфікованої вторинної медичної допомоги населенню.

Під час перебування в районі голова облдержадміністрації побував також на території майбутньої Тернівської громади. Він, зокрема, вручив ключі від автобусу місцевій школі, відвідав амбулаторію загальної практики сімейної медицини  та дитячу школу мистецтв. У цьому навчальному закладі проведено ремонт фасаду, покрівлі, замінено вікна та двері. Наразі на всі ці роботи освоєно майже  900 тисяч гривень. 

За його словами, такі позитивні зміни у громаді стали можливі завдяки конструктивному діалогу та спільним діям народних депутатів від Сумщини, обласних депутатів та виконавчої влади. Це гарний приклад стимулювання утворення громад, а головне – результат об’єднання зусиль всіх рівнів влади для забезпечення розвитку інфраструктури та підвищення якості послуг у громадах. Такий підхідпозитивно впливає і на хід реформ, які започаткував Президент України Петро Порошенко і на покращення життя людей,підкреслив Микола Клочко.

«Я бачу велике бажання створити на території Тернів потужну громаду. Навколо неї вже гуртуються села. Хочу запевнити, що не забуваючи про громади, які вже створені, ми підтримуємо території, які мають намір об’єднатися, а отже прагнуть нового життя», – резюмував голова облдержадміністрації.