Микола Клочко: «Від освітян залежить майбутнє України»

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав вчителів, вихователів, педагогів із професійним святом – Днем працівника освіти, яке щорічно святкують у першу неділю жовтня.


«В Україні – час змін: саме вчителі є агентами змін, бо вони навчають, виховують, готують майбутніх українців», – саме з цих слів розпочалися урочистості з нагоди Дня працівників освіти у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна.

Погодився з ними і очільник області: «Від освітян залежить майбутнє України, від того, як ми разом з вами реалізуємо норми Закону «Про освіту», впроваджуємо Нову українську школу. І саме діти ХХІ сторіччя формують нову українську націю і еліту. Від щирого серця вітаю вас із професійним святом», – звернувся Микола Клочко до усіх присутніх.

17773

Зазначив він і те, що завдяки щоденній наполегливій праці освітян Сумщина посідає місце у першій п’ятірці за результатами ЗНО вже котрий рік поспіль, а наша область першою в Україні освоїла 61 мільйон гривень державної субвенції вчасно і ефективно.

«Я відчуваю гордість за колектив педагогів, вихователів, вчителів, який працює на теренах Сумщини. І я бачу в очах вчителів та дітей бажання працювати», – додав він.

17774

За словами директора Департаменту освіти і науки Вікторії ГРОБОВОЇ, ті здобутки, які має область, є завдяки порозумінню освітянської спільноти і влади, бо педагоги з радістю сприймають нові реформи.

Як зазначив голова обласної ради Володимир ТОКАР, щороку у це свято він згадує своїх перших вчителів і завдячує їм тим, що має – без вчителів у нього не було б тих досягнень, які є сьогодні.

Посадовці відзначили кращих представників освітянської родини Сумщини і присвоїли їм почесне звання Заслуженого працівника освіти України, вручили відзнаки голови облдержадміністрації, почесні грамоти. А творчий співочий і танцювальний потенціал Сумщини підготував запальну концертну програму, яку подарували усім присутнім у залі.