Микола Клочко вимагає від «Укрнафти» виконання соціальних угод

На зустрічі сторони говорили про менеджмент та діяльність компанії, а також її соціальну участь у наданні переваг території, де вони працюють


Представники підприємства, зокрема, розповіли про плани на майбутнє та перспективи щодо проведення комплексної реструктуризації та трансформацій послуг і сервісів.

Як наголосив Марк Роллінз, вони планують більше ніж у минулі роки інвестувати у свою діяльність та висловив сподівання, що рівень видобутку у наступному році не буде знижено, а в подальшому лише зросте, тож вони матимуть більше можливостей передбачати кошти на соціальні проекти.

Голова Правління також подякував представникам облдержадміністрації за активну підтримку у продовженні ліцензування та відновлення газовидобутку «Укрнафтою» на території Сумщини.

За його словами, процес був складний, але завдяки активній позиції і допомозі обласної влади справу наразі влагоджено. Тож і в майбутньому керівництво компанії сподівається на співпрацю, якщо виникне потреба в отриманні гірничих відводів чи місцевих дозволів.

Микола Клочко запевнив співрозмовників у готовності обласної влади сприяти, щоб підприємство працювало, адже добробут окремих територій області пов’язаний із успішною діяльністю компанії.

«Ми готові до співпраці, яка має стовідсотково бути взаємною і враховувати інтереси громади Сумщини», – наголосив голова облдержадміністрації.

Тож він озвучив ряд актуальних питань, які наразі потребують врегулювання та перегляду. Це, переш за все, поновлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, вирішення проблем із питною водою та ремонтом доріг на територіях, де здійснюється видобуток нафти, проведення капітального ремонту чи заміни аварійних ділянок трубопроводу, аби уникнути розливу нафтопродуктів тощо.

Говорячи про оновлення матеріально-технічної бази компанії, присутні наголосили про доцільність активізуватися і долучатися до участі у тендерних процедурах місцевим машинобудівним підприємствам, які мають відповідний профіль та потужності, а отже і можливість отримати замовлення.

Окрім поточних податкових виплат, обговорювалося питання виконання соціальних зобов’язань за минулі роки. Адже чітке розуміння і складений план реструктуризації минулорічних зобов’язань були б додатковою гарантією ефективного діалогу та співпраці в інтересах громади.