Сумський губернатор за показниками соціально-економічного розвитку регіону посідає шосте місце в Україні

У рейтингу діяльності керівників облдержадміністрацій в першому півріччі, який підготував Комітет виборців України, Микола КЛОЧКО посідає 6 місце.


«Порівняно з кварталом, Сумщина піднялася на одну сходинку вгору у рейтингу, – йдеться у дослідженні. – Експерти позитивно оцінили роботу з інвестиціями в області. Зокрема, відзначили відкриття в липні виробництва італійської групи  компаній «Guala pack group», що є світовим лідером в галузі пакувальних матеріалів. Також відбулося зростання темпів будівництва. Так, у січні-травні 2017 року підприємствами Сумської області було виконано будівельних робіт на суму 324,4 мільйона гривень. Кількість прийнятого в експлуатацію житла зросла вдвічі».

Також експерти відзначили, що в регіоні зберігається позитивне сальдо зовнішньої торгівлі. У січні-травні 2017 року експорт товарів становив 194,8 мільйона доларів, імпорт – 143,4 мільйона доларів».

Результати дослідження були представлені сьогодні під час прес-конференції, передає РБК-Україна. Оцінка роботи голів ОДА базувалася на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів і опитуванні місцевих експертів.

З повним текстом дослідження можна буде ознайомитися на сайті КВУ: http://www.cvu.org.ua