Микола Клочко зустрівся з молоддю Сумщини

Напередодні Дня молоді голова облдержадміністрації Микола Клочко зустрівся і поспілкувався з представниками молодіжного середовища у рамках проекту «Запитай у мене особисто»


Суть проекту полягає в організації особистого прийому головою облдержадміністрації Миколою Клочком молоді, під час якого будь-хто з активних хлопців і дівчат може особисто зустрітися з очільником області та поспілкувалися на хвилюючі та актуальні теми.

На особистий прийом до голови облдержадміністрації приїхали молодіжні лідери не лише із Сум, а й з Ямполя, Новослобідської ОТГ Путивльського району, Лебедина. Питання також були найрізноманітніші – від молодіжних проектів до донорства, від проведення спортивних змагань до пропозицій залучити інвесторів на Сумщину.

Усі проблемні питання Микола Клочко доручив вивчити структурним підрозділам і надати, по можливості, допомогу молодіжним лідерам.

«Приємно, що молодь Сумщини – активна, ініціативна, піднімає ті питання, які турбують нашу область і навіть надає свої пропозиції щодо вирішення тих чи інших проблем», – наголосив Микола Клочко, зазначивши, що у разі, якщо такий формат буде цікавим та корисним для молоді, проект буде продовжено. Такі зустрічі будуть організовуватися мінімум раз на квартал.