Микола Лушпієнко: «Працівник поліції, за участі якого сталася аварія, буде відповідати за законом»

На цьому наголосив начальник поліції Сумщини під час брифінгу для засобів масової інформації по подіям, які сталися напередодні у Конотопі, коли працівник поліції на пішохідному переході збив дитину, що наразі знаходиться у лікарні. 


Зустріч з журналістами відбулася за ініціативою начальника ГУНП Сумської області Миколи Лушпієнка, і мала на меті надати широкій громадськості об’єктивну інформацію, аби уникнути поширення чуток та неправдивих даних про подію. 

Керівник поліції підкреслив, що зацікавлений в неупередженому та об’єктивному розслідуванні. Враховуючи резонансність події, він нагадав, що з учорашнього дня ЗМІ постійно інформувались про перебіг подій на місці аварії. «Відразу було організовано огляд місця ДТП, опрацьовувались записи камер відеоспостереження, розташованих на приватних об’єктах, – розповів присутнім журналістам Микола Лушпієнко. – Згідно зібраних попередніх даних, зіткнення дитини з автівкою сталося поза межами пішохідного переходу. Однак ми встановили ще одну камеру, яка чітко показала, що подія сталася саме на «зебрі»». І про це інформували ЗМІ додатково».

За словами керівника поліції області, нині дитина після операції знаходиться у відділенні інтенсивної терапії. На допомогу місцевим медикам за дорученням Міністра внутрішніх справ вертольотом прибули київські спеціалісти – реаніматологи та хірурги. Родині хлопчика надається вся необхідна допомога.

Микола Лушпієнко також проінформував присутніх про хід службового розслідування, котре він ініціював відразу після аварії, в рамках якого відсторонив від виконання службових обов’язків недавно призначеного керівника Конотопського відділу поліції. Нині службове розслідування, яке проводилось об’єктивно, неупереджено та в максимально стислі строки, знаходиться на стадії завершення. 

Що стосується водія, котрий допустив аварію, то наразі він затриманий і завтра йому рамках відкритого за фактом ДТП кримінального провадження буде обрано міру запобіжного заходу одним з полтавських судів.

Микола Лушпієнко відповів на поставлені журналістами запитання та підкреслив, що розслідування у справі ведеться Державним бюро розслідувань.

Відділ комунікації поліції Сумської області