Миколу Березіна нагородили почесною відзнакою «За заслуги перед Сумщиною»

Депутату Сумської обласної ради від партії «Відродження», голові бюджетної комісії Миколі Березіну вручили почесну відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня.


Нагороду обранець отримав за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, визначні заслуги у розвитку місцевого самоврядування і з нагоди 70-річчя від дня народження.

Микола Якович обирався депутатом облради трьох скликань, зараз вдруге очолює профільну комісію, бо має цінний досвід і беззаперечний авторитет серед колег. Усе своє життя він самовіддано працює в інтересах людей, віддаючи купу сил, енергії та знань задля соціально-економічного розвитку Сумщини.

Цілеспрямований, вимогливий до себе і оточуючих, Микола Березін один із перших у раді підняв надважливе питання життєдіяльності регіону – наповнення обласного бюджету. Він активно підтримував запровадження в області бренду «Зроблено на Сумщині», що сприяло формуванню споживацького патріотизму. І сьогодні так само завзято депутат продовжує опікуватися проблемами, з якими до нього щодня звертаються жителі області.