Міністр культури відвідав Суми і виступив на щепкінській сцені у моновиставі “Момент кохання”

Євген Нищук зустрівся з керівництвом області та дав прес-конференцію в Агенції промоції «Суми». А ввечері на всіх сумчан чекав подарунок – моновистава «Момент кохання» за участю міністра.


Євген Нищук відвідує Сумщину вже не вперше. Але цього разу він поєднав у своїй поїздці і обов’язки міністра культури і артиста. З керівництвом області він обговорив нагальні проблеми та перспективи галузі.

«Наше завдання переломити ставлення і управлінців і жителів Сумщини до галузі культури. Саме тому ми вкладаємо в її розвиток немалі кошти, як із обласного та місцевих бюджетів, так із державного, зокрема через проекти Державного фонду регіонального розвитку, – зазначив під час зустрічі з високопосадовцем т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Марченко.

За його словами, наразі продовжується ремонт в обласному театрі ім. Щепкіна, уже практично готова мала сцена, цього року збираються відремонтувати половину гримерок, а міська влада переобладнує площу навколо театру.

Як наголосив під час зустрічі з міністром голова обласної ради Володимир Токар, депутати всіляко сприяють розвитку культури на Сумщині, мають маємо повне порозуміння щодо важливості цієї галузі в прикордонній області. Але у свою чергу просять приділяти увагу цьому питанні і на державному рівні. Адже йде війна, Сумщина відчуває на собі російську пропаганду, особливо у прикордонних районах. І жителі цих районів повинні бачити, що Україна дбає про них.

Керівництво області подарувало Міністру картину із зображеною центральною вулицею міста – Соборною, а Міністр культури, у свою чергу – усім жителям Сумщини яскраву гру у моновиставі «Момент кохання». Вистава являє собою сповідь або «слідчий експеримент», впродовж якого в’язень сумління (у виконанні заслуженого артиста України Євгена Нищука) згадує дивовижний епізод свого життя – зустріч з Панною.