Минулими вихідними Конотоп очистився від сміття

Минулими вихідними працівники Конотопської міської ради та комунальних підприємств вийшли на вулиці та сквери міста, аби зробити його чистим і привабливим.


Узявши до рук граблі, лопати і все необхідне приладдя, а головне, – гарний настрій, чиновники наводили порядок не лише в центральній частині міста, а й у найвіддаленіших куточках Конотопа.

Загалом спільними зусиллями працівників виконавчого комітету та комунальників було прибрано від сміття та чагарників 10 об’єктів, розташованих на території райцентру.

За словами керівництва Конотопа, були прибрані територія саду по вулиці Івана Франка, скверу по вулиці Григорія Сковороди, парку Свободи, скверу по вулиці Б.Олійника, скверу “Авіаторів”, територію по вулиці Комунальній, меморіал Слави, лісосмуга по вулиці Металістів, пляж по вулиці Міши Немолота та територія біля ЦДЮТ.

На території області у рамках офіційного генерального прибирання у всіх населених пунктах Сумщини заплановані акції з благоустрою, які триватимуть до кінця квітня.

Протягом цього часу жителі області будуть наводити лад у населених пунктах, прибирати прибудинкові територій, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, кладовища, вулиці, дороги та зупинки міського транспорту. Крім цього заплановані акції з висадження дерев, кущів та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.