Минулої доби на Сумщині були виявлені снаряди та міни часів Другої світової війни

До вивезення і знищення на полігоні, боєприпаси взяли під охорону працівники поліції.


У Недригайлівському районі, в лісосмузі, за три кілометри від села Віхове, громадяни наштовхнулися на артилерійський снаряд калібру 45 міліметрів та повідомили про небезпечну знахідку поліцію.

А у Роменському районі, в лісосмузі на відстані 800 метрів від села Перекопівка, було знайдено два артилерійські снаряди калібру 45 міліметрів та 31 мінометну міну калібру 50 міліметрів.

На місцях виявлення боєприпасів виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління МНС України.

Правоохоронці нагадують громадянам: старі боєприпаси, що не розірвалися можуть таїти в собі неабияку небезпеку для оточуючих, а тому їх не треба рухати – підіймати і переміщати. І ні в якому разі не розбирати та не кидати у вогонь. Звертаємо на це увагу і дорослих, і дітей.
У разі виявлення будь-де, зброї, боєприпасів, чи інших вибухонебезпечних предметів, важливо відмітити місце знахідки, відійти на безпечну відстань та викликати поліцію.

Відділ комунікації поліції Сумської області