Місцева ТВК зняла з реєстрації кандидатів у депутати до Глухівської міської ради від ВО “Батьківщини”

27 вересня у Глухові територіальна виборча комісія  зняла з реєстрації кандидатів у депутати до Глухівської міської ради від ВО “Батьківщини”. Партійці упевнені, що деякі місцеві політичні сили таким чином намагаються завадити формуванню реальної опозиції при владі. 


У глухівській ТВК зазначають: у документах, що були надані для реєстрації кандидатів у депутати від ВО “Батьківщина” були виявлені порушення згідно з чинним виборчим кодексом, а саме замість розподілення кандидатів у депутати на 4 виборчі округи, Віктор Лисенко подав на 3 виборчі округи.

Присутній на засіданні Віктор Лисенко, голова Глухівської міської парторганізації ВО «Батьківщина» та кандидат на голову Глухівської об`єднаної ОТГ запропонував розглянути ТВК пропозицію надати добу для виправлення помилки, але голова комісії не дослухавшись до прохання Лисенка, винесла на голосування питання про відмову у реєстрації кандидатів у депутати Глухівської міської ради від ВО “Батьківщина” та більшістю голосів комісія ухвалила це рішення. На що Віктор Іванович повідомив, що збирається оскаржити ухвалу ТВК у суді.

“Упевнені, що в цій ситуації не обійшлося без втручання наших політичних опонентів. Партійна організація ВО “Батьківщина” висуває 100% кандидатів до Глухівської міської ради. Проросійські сили, відчуваючи загрозу формування реальної опозиції у місцевій владі, намагаються всіляко цьому завадити”, – зазначив голова Сумської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Вадим Лисий.