Міський голова Конотопа вважає, що Укрзалізниця оголосила блокаду місту

"Керівництво Укрзалізниці "оголосило" блокаду прикордонному місту Конотоп!" Так вважає міський голова Артем Семеніхін.


Він говорить, що керівництво Укрзалізниці робить все, аби дестабілізувати ситуацію в місті, тому компетентні органи повинні дати оцінку діям керівництва міністерства.

Арртем Сменіхін підтримує протестну акцію, яка має відбутися в суботу біля конотопського вокзалу, втім закликає жителів міста не перекривати рух потягів.

Конотопчани вимагатимуть від керівництва Укрзалізниці негайно відновити залізничне сполучення (дозволити зупинку разом з посадкою та висадкою пасажирів транзитних пасажирських потягів) Конотопа зі столицею України – Києвом та рештою міст України.

Конотопська міська рада буде звертатися до суду на дії чиновників залізничного відомства.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2016 року ПАТ “Укрзалізниця” заборонила продаж квитків та посадку\висадку пасажирів на потяги №23/24 Москва-Одеса, №55/56-89/90 Москва-Хмельницький/Жмеринка, №5/6 Москва-Київ, з групою причепних вагонів Москва-Чернігів. Внаслідок чого мешканці не мають можливості дістатися Одеси, Чернігова, населених пунктів Одеської, Хмельницької та Вінницької областей. Потяги мають зупинку, їх перевіряє митниця, але сісти в них після перевірки вже не можна.