Мобільні групи управління юстиції поїхали в село на допомогу місцевим жителям

Перші виїзди  мобільних груп у села  Роменського та  Сумського  районів здійснено сьогодні, 11 серпня 2017 року.


Головне територіальне управління юстиції у Сумській області  у рамках правоосвітницької стратегії «Я маю право!» з метою  розширення доступу громадян до правової допомоги спланувало виїзди у райцентри та сільські населені пункти Сумщини.

Уже перші зустрічі з людьми показали, що напрям роботи обрано правильний і ефективний. До фахівців мобільних груп прийшли люди з болючими питаннями. Запитували як  оформити права власності на землю, є чимало проблем і непорозумінь у процесі  отримання спадщини. Особлива категорія, тих, хто звернувся, –  учасники АТО. Їх турбували питання поновлення на роботі та отримання житла. Прийшли на зустріч з фахівцями-юристами і люди похилого віку. Вони, діти війни, запитували, як отримати допомогу від держави.

З графіком виїздів  спільних  мобільних груп  Головного територіального управління юстиції  у Сумській області та Регіонального центру з  надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області можна ознайомитися за посиланням: http://sumyjust.gov.ua/graficrobotumobgrup.html

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *