Мріям притаманно здійснюватися: 12 юних сумчан виграли класні літні вакації від СНВО для себе і своїх родин

Сьогодні в ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» омріяні нагороди отримали призери конкурсу на кращий дитячий твір «Моя чудова сім'я-2017», котрий підприємство проводить серед юних мешканців рідного міста вже шостий рік поспіль. Цьогоріч СНВО здійснює бажання дванадцятьох талановитих дітлахів. Трьох із них чекають незабутні літні канікули у колі родини на Азовському морі. Ще троє поніжаться разом зі своєю сім’єю на лоні неперевершеної природи на базі відпочинку «Сонячна галявина» і аж шестеро вирушать за феєричними враженнями до «Чайки» – одного з кращих дитячих таборів України.


Цього року загальноміський соціальний проект СНВО, який проходить під девізом: «Мріям притаманно здійснюватися!», встановив свій новий рекорд – участь у ньому взяли 66 дітлахів віком від 7 до 16 років. Юні письменники чимдуж прагнули причарувати журі власними розповідями про найдорожчих їм людей, обираючи різні манери викладу, доповнюючи твори яскравими фото, замальовками, аплікаціями. Словом, креативили на повну!  

Під час обрання призерів генеральний директор ПАТ «Сумське НВО» Олексій Цимбал зазначив: «Конкурс дитячих творів на тему: «Моя чудова сім’я», дійсно, особливий, він дарує виключно позитивні емоції. Причому не тільки батькам учасників, які завдяки нашому проекту можуть поглянути на свою сім’ю очима власних дітей, а й нам як членам журі. Дітлахи пишуть хто з гумором, хто лірично, хто навіть трішки по-філософськи, але неодмінно з великою гордістю та безмежною любов’ю до найрідніших людей. Вже зараз вони розуміють, що родина – найдорожче в їхньому житті, а це саме те, що покликаний виховувати й плекати даний конкурс».

За словами голови профспілки «Машметал» Івана Совгіри, він не припиняє дивуватися здібностям юних авторів. «Є дітлахи, які беруть участь у конкурсі щорічно. Здавалося б: чим вони можуть вразити журі? Ще й як можуть!  Все дуже просто – наші маленькі мрійники ніколи не повторюються, щоразу вони описують просто-таки неперевершені історії з життя своїх сімей. Звісно ж, зростає і кількість тих, хто наважився спробувати власні сили вперше, що дуже надихає. Бо це означає, що конкурс користується популярністю, що він цікавий і потрібний сумчанам», – переконаний Іван Іванович.

Вже традиційно журі обирало призерів у трьох вікових категоріях: 7-9, 10-12 і 13-16 років, отож і всі подарунки автоматично множилися на три. Власне, почесні бронзові винагороди, а разом із ними і путівки до оздоровчого дитячого центру «Чайка», що розкинувся на барвистих просторах Баранівки, цьогоріч здобули 7-річна Єва Северин, 12-літній Володимир Коровяков та 15-річна Аліна Педос. На других сходинках турнірної таблиці, котрі приносять дітлахам, що їх посіли, родинні путівки на базу відпочинку «Сонячна галявина», розташовану в селі Битиця Сумського району, розмістилися Марія Едель (7 років), Владислав Лішенко (10 років) і Марія Єрмак (15 років). А от суперпризи – сімейний відпочинок у пансіонаті «Сокіл» на Азовському морі – дістаються 9-річному Сергію Ротту, 10-літньому Єгору Дубровському, а також 15-річній Ользі Моїсеєнко.

Однак це ще не все. За багаторічним звичаєм мали нагоду обрати своїх фаворитів й охочі сумчани. І, треба сказати, скористалися нею по максимуму. До Інтернет-голосування, що проходило протягом тижня на корпоративному сайті підприємства «Соціальна відповідальність СНВО», долучилося понад 750 осіб. Найбільше симпатій цього разу зібрали  Альона Дуюн (9 років), на рахунку якої 98 схвальних відгуків, 10-літня Дар’я Шинкаренко з 99 голосами на свою користь, а також Микита Маринич (13 років), чия розповідь сподобалася 84 містянам. Народні улюбленці, як і володарі третіх місць, насолоджуватимуться канікулами-2017 у таборі «Чайка» під час третьої оздоровчо-розважальної зміни, що проходитиме з 29 липня по 18 серпня.

Вперше конкурс на кращий дитячий твір про свою родину ПАТ «Сумське НВО» провело в 2012 році. Відтоді щоліта підприємство дарує юним містянам та їхнім близьким чудовий відпочинок. Кількість сімей, які точно знають, що завдяки торговій марці СНВО мрії можуть справджуватися, вже перевалила за 70! І це не межа, адже проект матиме продовження. Так що всі бажаючі маленькі письменники можуть поволі розмірковувати, чим же підкорити журі в наступному 2018 році.