На День міста у Тростянці вперше пройшов конкурс краси

Українські жінки та дівчата здавна славляться своєю вродою. Багата на справжніх красунь і Тростянецька земля. Саме тому за ініціативи заступника міського голови Оксани Заяц на День міста пройшов перший конкурс краси "Міс Тростянець".


Його учасницями стало 13 струнких тростянчанок чарівної зовнішності: Валерія Ворошило, Юлія Гранкіна, Діана Столяренко, Владлена Білоусова, Марина Лобода, Катерина Березіна, Каріна Следько, Анастасія Боярінова, Юлія Яценко, Сабіна Москальова, Валерія Ворошило, Анастасія Басова, Діана Бабич.

До конкурсу дівчат старанно готувалися, хореограф-постановник Діана Кузьміна вчила їх пластиці рухів, вмінню невимушено тримати себе на сцені, не боятися аудиторії.

Конкурс краси був на слуху в усіх за довго до Дня міста, так як в соцмережі йшло онлайн-голосування за учасниць.

З поміж 13-тьох претинденток обирали "Міс Тростянець 2016" члени журі, а це – міський голова Юрій Бова, заступник міського голови Юрій Заяц, лідер бізнес-групи компанії "Мері Кей" Марина Болдарева, представниця турагенство "Join up" з міста Суми Юлія Сидоренко, власниця салону краси "Наталі" Наталія Бабіна, депутат міської ради Ірина Бондаренко.

Чотири рази дівчата дефілювали подіумом у Круглому дворі. Спочатку був конкурс "Дефіле-знайомство", в якому красуні вийшли на подіум в чорних футболках і класичних джинсах, а ведучій коротко розповів про кожну із них. Далі – дефіле в коктельних сукнях, у купальниках, у вечірніх сукнях, відповіді на запитання від організаторів…Члени журі кажуть, що оцінювали не тільки природну красу дівчат, а й їхню індивідуальність та інтелект.

Перемогу отримала 18-річна студентка Сабіна Москальова. Титулованій "Міс Тростянець 2016" міський голова Юрій Бова надів корону і вручив сертифікат на 5000 гривень! Першою віце Міс Тростянець стала Юлія Гранкіна, другою віце Міс Тростянець визнано Марину Лободу. За підсумками інтеррнет-голосування приз глядацьких симпатій отримала Валерія Ворошило!

Жодна з учасниць не залишилася без титулу, наприклад, Владлена Білоусова здобула титул "Міс інтелект", Марина Лобода -"Міс фото", Каріна Следько – "Міс елегантність", Анастасія Боярінова – "Міс витонченість", Діана Столяренко – "Міс грація". Кожна з красунь отримала подарунок від спонсорів.

Тепер "Міс Тостянець -2016"- Сабіна Москальова представлятиме Тростянець на конкурсі краси в Сумах.