На ділянці Сумського прикордонного загону працювали народні депутати України

Група народних депутатів України у складі Сергія Рудика, Сергія Шахова та Олега Медуниці з робочою поїздкою відідала державний кордон України на ділянці Сумського прикордонного загону.


Метою поїздки було ознайомлення з реальним станом справ на українсько-російському кордоні, визначення проблемних питань у сфері укріплення держрубежу та реалізації проекту інженерно-технічного облаштування кордону, напрацювання шляхів їх вирішення, у тому числі шляхом законодавчих ініціатив, спрямованих на підвищення обороноздатності України та недоторканості державного кордону України.

25 липня народні депутати України відвідали міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ». Начальник Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Бідило та начальник Сумського прикордонного загону полковник Валерій Кравчук, які супроводжували народних обранців, ознайомили їх з особливістю ділянки держкордону на Сумщині, результатами пропускних операцій в пунктах пропуску.

Депутатам Верховної ради України було продемонстровано роботу рухомого програмно-технічного комплексу автоматизації прикордонного контролю «Гарт-1/П» та мобільного автоматизованого радіаційного комплексу «Марк».

Також народні депутати перевірили одну з ділянок кордону в Глухівському районі, ознайомилися з інженерним облаштування держрубежу.

А сьогодні, 26 липня, в рамках поїздки народні обранці побувають на інших ділянках українсько-російського державного кордону в Сумській області.