На кордоні з Росією прикордонники Сумського загону затримали автомобіль з товарами народного споживання

Сьогодні вранці військовослужбовці відділу «Велика Писарівка» спільно з оперативними співробітниками Держприкордонслужби в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017» попередили спробу незаконного переміщення через українсько-російський кордон товарів народного споживання.


Реалізовуючи завчасно отриману оперативниками прикордонного відомства інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль за кількадесят метрів від держрубежу неподалік населеного пункту Порозок, що у Великописарівському районі, затримав автомобіль УАЗ української реєстрації. Керував транспортним засобом наш співвітчизник, який не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу.

В кузові автомобіля вартові кордону виявили тюки з одягом в асортименті. Даний вантаж правопорушник намагався незаконно перемістити через кордон на територію Росії.
Наразі встановлюються усі обставини виявленого правопорушення. Автомобіль разом з товаром доставлено до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. Громадянин затриманий до 3-х діб для встановлення особи, після чого за спробу незаконного перетинання державного кордону України та за порушення прикордонного режиму буде притягнутий до адміністративної відповідальності.