На новорічні свята поліція Сумщини працюватиме у посиленому режимі

У період новорічних свят особовий склад поліції Сумщини переведений на посилений варіант несення служби.


В області вже працює ситуаційний центр, який в цілодобовому режимі моніторить оперативну обстановку в області аби не допустити її ускладнення. Першочергова увага правоохоронців спрямована на підтримання публічного порядку та безпеки громадян.

У територіальних відділах та відділеннях поліції області створені додаткові слідчо-оперативні групи для швидкого реагування на повідомлення та виклики громадян. У місцях проведення масових заходів поліцейські також будуть забезпечувати безпеку учасників дорожнього руху.
31 грудня та 1 січня на Сумщині у 21 населеному пункті області відбудеться 24 масові заходи, в яких, за попередніми підрахунками, візьмуть участь понад 14 тисяч осіб. На охорону публічного порядку будуть задіяні 196 працівників поліції та 27 військовослужбовців Національної гвардії України.

Поліцейські закликають жителів та гостей області поводитися ввічливо та толерантно, із взаємоповагою ставитися один до одного, не зловживати спиртними напоями , не порушувати публічний порядок та закон.

Щоб свято не перетворилось на трагедію, правоохоронці радять обережно та уважно поводитись із піротехнічними виробами. А у разі виявлення підозрілих предметів негайно повідомляти по номеру «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області