На Охтирщині в приватному будинку стався вибух газу

7 червня, орієнтовно о 15:40, в с.Молодецьке Охтирського району стався вибух газоповітряної суміші без подальшого горіння у літній кухні приватного господарства.


Від отриманих травм на місці загинула 78-річна дружина господаря, сам 86-річний чоловік з опіками 12% тіла госпіталізований до реанімаційного відділення Охтирської центральної районної лікарні.

На місці працювала слідчо-оперативна група районного підрозділу Національної поліції та аварійна газова служба. Підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій не викликались.

За попередніми даними, через несправність газового обладнання стався витік газу і, коли  господар намагався запалити газову плитку, відбувся вибух. Сусіди, що стали свідками надзвичайної події, прибігли на допомогу і викликали екстрену медичну допомогу.

Правоохоронцями розпочате слідство.

Управління ДCYC у Сумській області застерігає: газ є джерелом небезпеки. Тому треба уважніше відноситись до стану газового обладнання. При виявленні несправностей не намагатися усунути їх самотужки, а негайно звертатися за кваліфікованою допомогою до аварійної газової служби. У випадку виявлення запаху газу – негайно телефонувати на лінію «104».