На підтримку української армії – 92 мільйони від сумчан

З початку звітного року платниками, які обслуговуються в Державній податковій інспекції у м. Сумах, було сплачено 91,7 мільйонів військового збору. Зазначена сума перевищила минулорічний показник на 11,7%. У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року надходження зросли на 9,6 мільйонів гривень.


В. о. начальника ДПІ у м. Сумах Сергій Бик впевнений, що зазначена сума – це заслуга сумлінних платників податків, які щомісячно перераховують на модернізацію та реформування української армії 1,5% від об’єкта оподаткування (ст. 163 Податкового кодексу України). Крім заробітної плати, військовий збір утримується з інших заохочувальних та компенсаційних виплат та винагород, які нараховуються і виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.  

В інспекції нагадують, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування та перерахування до бюджету військового збору є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *