На посаду голови Ямпільської РДА претендує Сергій Дворник

Дворник Сергій Іванович подав декларацію кандидата на посаду голови Ямпільської районної державної адміністрації, повідомляє yampil.info.


Про кандидата відомо, що він народився 17.01.1967 року, проживає в Сумах, на пенсії, але працює директором з економіки Комунального підприємства Сумської обласної ради «Паливокомуненерго».  На місцевих виборах у 2015 році балотувався від партії “Політична Партія “Опозиційний блок” до Сумської обласної ради.

У попередні роки Сергій Іванович очілював м. Ворожба, працював головою Білопільської районної ради, районної державної адміністрації, начальником податкової інспекції, керував Білопільськими відділеннями АКБ «Україна» та «Надра», багато років займався викладацькою діяльністю, є кандидатом юридичних наук.

Нагадаємо, голів районних державних адміністрацій призначає Президент України. Перед цим кандидата має погодити Кабінет Міністрів України. Для того, щоб розпочати процедуру претендент має подати декларацію кандидата на посаду, що і зробив Сергій Іванович Дворник.