На що витратили депутатські кошти сумські опозиціонери?

Депутати Сумської обласної ради від фракції Опозиційного блоку витратили виділені у рамках фонду виконання депутатських повноважень кошти на допомогу школам, лікарням, спортивним закладам, будинкам культури, сферу ЖКГ та інші цілі.


Усі п’ять обласних обранців намагалися якнайкраще виконати доручення виборців. Голова фракції Олександр Стрельченко надав кошти на проведення ремонту санвузлів у Сумській ЗОШ №23, придбання тренажерів для занять на відкритому повітрі у смт Велика Писарівка, придбання спортивного інвентарю для Солдатського відділення Великописарівської ДЮСШ з лижних гонок. За депутатські кошти були придбані дві мультимедійні інтерактивні дошки для Солдатського НВК та Рябинівської ЗОШ, замінені вікна у дошкільній групі Тарасівського НВК та Тарасівського Будинку культури.

Заступник голови фракції Микола Войтенко витратив виділені йому кошти на придбання та встановлення дитячих і тренажерних майданчиків у Шостці. Андрій Грек надав допомогу у придбанні водонагрівачів, лінолеуму, промислової електроплити, зварювального апарату, спортивних тренажерів, проекторів та пилососу для закладів освіти Шостки – переважно для дитячих садків, та допоміг придбати спецодяг для медпрацівників Роменської станції екстреної медичної допомоги.

Володимир Пилипейко всі 200 тисяч спрямував однією сумою на реконструкцію мережі вуличного освітлення в Шостці. А Сергій Науменко – на ремонт ганку Серединобудської ЦРЛ, придбання вікон та дверного блоку Ямпільської ЦРЛ, ремонт підлоги в Серединобудській ЗОШ №1.

Не обійшлося без адресної допомоги. Депутати спрямовували кошти на лікування жителів Сумщини, у тому числі й важкохворих дітей.