На Сумщині 63 «новоспечених» патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народові

Привітав випускників Сумського центру первинної професійної підготовки «Академії поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.


«Уже кілька років в Україні проходить реформа поліції, яка покликана підсилити роль правоохоронних органів в утвердженні порядку, підсилити довіру до держави в цілому і до національної поліції зокрема, – зазначив очільник області. – Ця реформа відбувається завдяки вам, молодим людям, які повірили в український народ і пішли йому служити. Бажаю вам успіхів на цьому нелегкому шляху, дотримуйтеся присяги, яку ви склали, і будьте віддані Україні».

Привітали молодих патрульних і перший заступник голови обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ, начальник Головного управління національної поліції в Сумській області Микола ЛУШПІЄНКО.

«Це другий урочистий випуск патрульної поліції на Сумщині. Навчання тривало майже 5 місяців, – зазначив начальник управління патрульної поліції в Сумській області Олексій КАЛЮЖНИЙ. – 63 поліцейських, які склали сьогодні присягу, завтра будуть патрулювати вулиці населених пунктів нашої області».

Вчитель історії та молодших класів за спеціальністю Ігор ШЕПТУЛЯ вирішив стати патрульним поліцейським. «Я розумію, що всю країну ми відразу не змінимо, але ж треба з чогось починати. Я б почав із рідного міста», – розповів він.

Десь третина випускників – представниці слабкої статі. Але вони стійко витримують сьогодні мороз на вулиці, і впевнені, що з такою ж стійкістю нестимуть свою службу.

«Мій чоловік – поліцейський, він склав присягу під час першого випуску, тож що значить служити суспільству, мені відомо, – зазначила Олена ТЮТЮННИК. – Я за фахом юрист, але вирішила спробувати себе в патрульній службі, адже це саме та сфера, яка реформується і змінюється на краще. І я хочу бути учасником цих змін».