На Сумщині БПП об’єдналися з колишніми «регіоналами», – заява «Батьківщини»

Як зазначено у політичній заяві, такі дії обласних обранців можна розцінювати як зраду ідеї та прагнення Революції Гідності  та бажання дестабілізувати ситуації в прикордонній області, що може стимулювати агресію з боку зовнішніх ворогів.


«Враховуючі останні події та консолідацію політичних сил БПП, Опозиційного блоку, можна чітко сказати, що в Сумській області пропрезидентська сила об’єдналася із колишніми «регіоналами», чим зрадила ідеї та прагнення Революції Гідності. Такі дії чітко спрямовані на дестабілізації ситуації в прикордонній області, що може стимулювати агресію з боку зовнішніх ворогів», – йдеться в офіційній політичній заяві фракції  «Батьківщина» депутатської фракції в Сумській обласній раді.

Як зазначають «батьківщинівці», всю діяльність на посаді голови обласної ради Семен Салатенко проводив чітку політику у боротьбі з корупцією. Очолив антикорупційний рух на Сумщині та оприлюднив корупційні схеми які роками «покривалися» обласною владою.

Також, фракції «Батьківщина» зазначила, що не змінить свою позицію та продовжить працювати заради громади Сумщини і розбудови країни в цілому.

«З самого початку боротьби українського народу проти диктатури,  корупції та свавілля влади, «Батьківщина» завжди підтримувала прагнення людей до свободи, демократії та гідного життя. Наша позиція незмінна: «Батьківщина» – за людей!", – йдеться в заяві.

Джерело: http://byut.sumy.ua/?p=3770