На Сумщині дві пари одружилися на фестивалі “СхідРок” під звуки маршу Мендельсона у роковому виконанні

Дві пари молодят своїми весіллями, можливо, започаткували нову традицію – одружуватися у столиці масштабного рокового фестивалю «СхідРок», у Тростянці.


Скориставшись сервісом «Шлюб за добу», який набирає все більшої популярності, молоді пари Станіслав з Вікторією та Олександр з Аліною Свідоцтва про шлюб отримали  на головній сцені фестивалю. Звучав для них і традиційний Марш Мендельсона, але був особливим, адже виконувався у стилі року.

Тисячі шанувальників рокової музики аплодисментами підтримали створення нових родин.

А ще новостворені українські родини привітали: голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина Свистун, Тростянецький міський голова Юрій Бова, а також гостя з Києва – начальник Управління держреєстрації  Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

(Фото з сайту СпецКор)

Ось так сервіс «Шлюб за добу» Міністерства юстиції України не тільки поєднує люблячі серця, а й робить весілля оригінальними, драйвовими, незабутніми. Мабуть, тільки зірки шоу-бізнесу можуть похвалитися присутністю на своїх весіллях музикантів з різних країн. А тепер про це своїм дітям та онукам розповідатимуть і подружжя, народжені на рок-фестивалі, адже музичні гурти не тільки з України, а й Данії, Японії та Італії стали гостями їхнього весілля!

Нагадаємо, що  сервісом «Шлюб за добу» на Сумщині скористалося 180 пар.