На Сумщині молдованин пропонував прикордоннику і гривні, і рублі

Чергову спробу давання неправомірної вигоди персонал Сумського загону зафіксував в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ».


Учора до пункту пропуску «Бачівськ» на в’їзд до України автомобілем марки «Фольксваген» молдовської реєстрації прибув громадянин Молдови. Під час проходження прикордонного контролю охоронці кордону виявили наявність в наданому паспортному документі 2-х підроблених відміток Держприкордонслужби про перетинання державного кордону України.

У ході з'ясування походження підроблених відміток, молдованин, з метою «вирішення питання» щодо не притягнення його до відповідальності та безперешкодного перетину кордону, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 150 гривень та 3000 російських рублів, на що отримав категоричну відмову.

Наразі охоронці кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення. До компетентних правоохоронних органів направлені повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Правопорушника передали працівникам поліції для прийняття відповідного правового рішення.