На Сумщині незаконно звільнено головного лікаря, представника ВО «Батьківщини»

24 лютого рішенням Сумської обласної ради незаконно звільнено з посади головного лікаря комунального закладу Сумської обласної ради «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня № 2» Неофітну Лілію Павлівну, голову Охтирської міської парторганізації ВО «Батьківщина».


Депутати фракції «Батьківщина» визнають дане рішення політичним та юридично незаконним, про що зазначають у своїй політичній заяві. За даний проект рішення депутати не голосували у повному складі.

«За увесь час своєї діяльності на посаді головного лікаря Лілія Неофітна не отримувала жодного зауваження, попередження чи догани від обласного керівництва. У той час, вона неодноразово повідомляла обласну раду про неналежне фінансування закладу, надавала свої пропозиції щодо підвищення якості надання медичних послуг у спеціалізованому закладі області», – зазначають депутати.

«Батьківщинівці» наголошують, що продовжуть боротьбу за встановлення справедливості у діях головного лікаря, збереження медичного закладу на території Сумської області та дотримання законних дій місцевою владою.

Політичну позицію ВО «Батьківщини» та медичний заклад підтримали представники ВО «Свободи» на Сумщині.

Повний текст заяви: http://byut.sumy.ua/?p=3896