На Сумщині очікується погіршення погодних умов

Правоохоронці Сумщини закликають водіїв бути в дорозі обережними та вкрай уважними.


За прогнозами синоптиків найближчими днями очікується погіршання погодних умов, внаслідок чого ускладниться покриття трас та видимість на дорогах, що, у звою чергу, може призвести до збільшення ризиків виникнення дорожньо-транспортних аварій.

Працівники секторів реагування патрульної поліції Сумського районного відділу поліції закликають водіїв: будьте максимально уважними та обережними. "Дотримуйтесь безпечної дистанції між автомобілями та правилами маневрування, користуйтесь ременями безпеки, не перевищуйте швидкості, рухайтесь з увімкненими фарами ближнього світла чи протитуманними ліхтарями.

Пам’ятайте, що в сильний дощ чи сніг краще зупинитись та перечекати негоду, а якщо виникає негайна потреба вирушити в дорогу – притримуйтеся мінімальної швидкості та будьте максимально уважними. Особливу увагу зверніть на технічний стан шин свого автотранспорту – вони повинні забезпечувати максимальне зчеплення з дорожнім полотном, бути надійними та відповідати погодним та кліматичним умовам.

За недостатньої видимості, особливо з настанням сутінок, велосипедистам і пішоходам рекомендовано виділити себе на дорозі: бажано використовувати світловідбивні елементи на одязі, на велосипедах повинні бути катафоти, ліхтарик чи інші світловідбивні частини, що дозволить водіям завчасно побачити людей на дорозі.

Правоохоронці Сумського району звертаються до громадян з закликом чітко та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, особливо в складних погодних умовах, не нехтувати елементарними правилами безпеки та бути взаємоввічливими. Адже пішоходи та водії транспортних засобів є рівноправними учасниками дорожнього руху, які повинні в рівній мірі дотримуватися чинного законодавства, що регламентує дорожній рух і безпеку перебування на автодорогах.