На Сумщині оперативні співробітники Держприкордонслужби спільно з працівниками Нацполіції затримали групу нелегальних мігрантів зі Шрі-Ланки

Державна прикордонна служба України в умовах введення режиму воєнного стану активно проводить заходи, спрямовані на викриття та ліквідацію каналів транскордонної злочинності та нелегальної міграції.


Нещодавно на Сумщині співробітники оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби в черговий раз ліквідували канал незаконного переміщення через російсько-український державний кордон нелегальних мігрантів.

Пізно ввечері у Сумському районі співробітники оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби разом з працівниками Слідчого відділу ГУНП в Сумській області затримали групу нелегальних мігрантів зі Шрі-Ланки та нашого співвітчизника, який їх перевозив на автомобілі.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці на околиці м. Суми зупинили автомобіль марки «AUDI» української реєстрації під керуванням громадянина України. В салоні транспортного засобу знаходилися три громадянина Шрі-Ланки.

Попередньо встановлено, що іноземці були незаконно переправлені через кордон з території Росії на територію України поза встановленими пунктами пропуску на одній з ділянок держрубежу в Краснопільському районі.

Наразі затриманих іноземців та громадянина України доставлено до Сумського відділу поліції. Тривають слідчі дії.