На Сумщині організовано 635 пришкільних таборів із денним перебуванням

Пришкільні табори відвідують 35 604 дитини, переважно учні 1-4 класів та учні 5-10 класів пільгових категорій.


Директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА під час апаратної наради повідомила також, що на базі закладів позашкільної освіти почало функціонувати 27 профільних таборів, де організовано відпочинок для 2 031 дитини. Почали працювати 17 таборів праці та відпочинку (422 дитини). За даними органів управління освітою, станом на 13.06.2019 в освітянських таборах з денним перебуванням охоплено 42% від контингенту дітей віком від 7 до 17 років.

У таборах з денним перебуванням організовано належне дворазове харчування, середня вартість якого в день на одну дитину в пришкільних таборах становила 34 гривні (у 2018 році – 28 гривень).

Довідково: Також серед освітянських позаміських таборів вже розпочали І зміну дитячі оздоровчі табори «Восход» (Путивльської районної ради) – 105 дітей, «Вогник» (Роменської міської ради) – 100 дітей, «Сонячний» (Глухівської міської ради) – 57 дітей, «Мрія» (Конотопської міської ради) – 114 дітей, а також Державний позашкільний оздоровчий заклад санаторного типу «Ровесник» (142 дитини з інтернатних закладів області).

До початку роботи відпочинково-оздоровчих закладів було проведено комісійне обстеження та підписання актів прийомки дитячих таборів у складі представників органів управління освітою, фахівців територіальних органів Держпродспоживслужби, Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України», Управління Держпраці. Під час перевірки проведено огляд технічного стану будівель і споруд, обладнання спортивних та дитячих майданчиків, проведено ревізії каналізації, водонапірної мережі, холодильного та технологічного обладнання, про що складено відповідні акти про їх готовність до початку оздоровчо-відпочинкової кампанії, також проведено лабораторні дослідження води та змивів.