На Сумщині підписали Меморандум про партнерство та співробітництво

Підписуючи Меморандум про партнерство та співробітництво, голова облдержадміністрації Микола Клочко висловив надію, що ця співпраця буде конструктивною у розбудові економіки Сумщини та вирішення соціальних питань її мешканців

За словами очільника області, на Сумщині соціальне партнерство має свою історію і добрі традиції. З 1994 року діє тристороння соціально-економічна рада при голові обласної державної адміністрації, а, починаючи з 1996 року, укладається регіональна угода між представниками органів влади, профспілок та роботодавців, що має вплив на позитивне вирішення основних соціальних питань.

«Наразі в області утворено Спільний представницький орган роботодавців Сумської області, керівником якого обрано Ігоря Тесленка. Він має усі законні підстави вести соціальний діалог на регіональному рівні, – повідомив Микола Клочко. – Ми підписуємо Меморандум про партнерство та співробітництво з надією, що співпраця з органами влади, представниками профспілок та представниками роботодавців буде конструктивною у розбудові економіки Сумщини та вирішення соціальних питань її мешканців».

У ході підписання Меморандуму Микола Клочко та Ігор Тесленко домовилися розпочати відповідно до вимог чинного законодавства перемовини між соціальними партнерами щодо опрацювання проекту Регіональної угоди на новий термін.