На Сумщині погіршення погодних умов

За інформацією Гідрометцентру, на території Сумської області очікується погіршення погодних умов через сніг та ожеледицю, а відтак – ускладниться безпека дорожнього руху на автошляхах.


Відділ Управління превентивної діяльності ГУНП в Сумської області нагадує водіям про неухильне дотримання Правил дорожнього руху. Необхідно бути дуже обережними на дорогах, особливо у темну пору доби, враховувати стан дорожнього покриття. Щоб уникнути аварійно-небезпечних ситуацій, під час складних погодних умов, уникати різкого гальмування, дотримуватись дистанції та правил паркування, заздалегідь знижати швидкість перед проїздом перехресть та пішохідних переходів, будьте обачливі при проїзді мостів та естакад, відмовтеся від ризикованих маневрувань.

За недостатньої видимості, а особливо з настанням сутінок, водіям і пішоходам рекомендуємо виділити себе на дорозі. Водії повинні завчасно увімкнути на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи – використовувати світлий одяг і по можливості світловідбиваючі елементи, що дозволить водіям завчасно побачити їх на дорозі та відповідно зреагувати.

Шановні водії та пішоходи! Будьте взаємно ввічливими! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху!