На Сумщині поліція та прокуратура оголосили чоловіку підозру у зґвалтуванні малолітньої дитини

Останній тільки сьогодні звільнився з місць позбавлення волі за вчинення крадіжок, і отримав від працівників поліції за погодженням з прокуратурою підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України. Приводом для відкриття кримінального провадження стало зізнання його малолітньої падчерки. Наразі призначено ряд експертиз, з дитиною працюють фахівці-психологи.


Інформація про те, що 8-річна дитина ймовірно стала жертвою сексуальних дій з боку свого колишнього вітчима, до поліції надійшла від працівників соціальної служби у справах неповнолітніх.

Правоохоронці залучили до перевірки спеціалістів судмедекспертизи, і ті підтвердили факт насилля.

Попередньо було встановлено, що у січні поточного року, 35-річний чоловік кілька разів скоював дії сексуального характеру стосовно падчерки.

«Наприкінці січня чоловік був засуджений до 6 місяців позбавлення волі за скоєння крадіжок, і весь цей час він перебував у пенітенціарному закладі, – коментує Дмитро Отставних, начальник Лебединського відділення поліції. – Що стосується матері, то рішенням суду її кілька місяців тому позбавлено батьківських прав за ухилення від своїх обов‘язків по вихованню та догляду за дитиною, саму ж дівчинку передано до патронатної сім‘ї. Саме тоді малеча й зізналась, що стала жертвою сексуального насилля з боку дорослого чоловіка».

Наразі в поліції стосовно співмешканця біологічної матері, який сьогодні звільнився з місць позбавлення волі, відкрили кримінальне провадження та призначили ряд експертиз. Слідчі за погодженням з прокуратурою оголосили йому підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України, і затримали в порядку ст. 208 КПК України. За скоєне йому загрожує черговий строк ув‘язнення від 8 до 15 років