На Сумщині поліція затримала групу осіб, що тривалий час тероризувала підприємців одного із районів, вимагаючи у них гроші

Подія сталася у Глухові. Працівники Управління стратегічних розслідувань спільно з працівниками «КОРДу» під процесуальним керівництвом прокуратури області, за участю СУ ГУНП затримали чотирьох жителів Глухівщини на вимаганні грошей у місцевого підприємця.


«Як зʼясувалось під час оперативно-розшукових та слідчих дій, всі четверо затримані – раніше судимі за майнові злочини насильницького характеру особи, і мали суттєвий вплив на криміногенну ситуацію в регіоні, підтримували злодійські традиції. Один із затриманих є так званим «утримувачем злодійського общака» у Глухівському районі та має безпосереднє відношення до «злодія у законі» на прізвисько «Льора Сумський», – коментує ситуацію Вадим Дзюбинський, заступник начальника ГУНП в Сумській області-начальник кримінальної поліції.- Співробітники Управління стратегічних розслідувань та спецпідрозділу «КОРД» затримали всіх на «гарячому», коли ті вимагали у одного з місцевих підприємців в черговий раз грошові кошти в сумі близько трьох тисяч гривень.

Наразі усі зловмисники затримані, і спілкуються зі слідчими. В поліції вже відкрите кримінальне провадження за ознаками ст. 189 КК України, в рамках якого проводяться подальші слідчі дії, санкціоновані обшуки та перевірка затриманих на причетність до інших аналогічних злочинів, скоєних на території регіону. Стосовно двох з затриманих вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Відділ комунікації поліції Сумщини