На Сумщині попрощалися із загиблим в АТО 19-річним Юрієм Деркачем

На Сумщині поховали ще одного бійця, що загинув в АТО, – добровольця Юрія Деркача. Про це повідомляє сайт  "Ахтырский портал".


Народився солдат 21 листопада 1997 року в с. Гусарщина Охтирського району. Служив за контрактом у 36-й окремій бригаді морської піхоти. Загинув молодий боєць 13 квітня від кулі снайпера, захищаючи підступи до села Водяне Волноваського району.

Поховали 19-річного військовослужбовця 20 квітня у селі Карпівка, Охтирського району, де він прожив майже все своє життя. В останній путь його проводжали всі жителі. Хлопець був неодружений, дітей не мав.

Місцевий журналіст розказує про своє розслідування з приводу того, як намагалася дізнатися у чиновників про загибель Юрія Деркача. Ім'я загиблого бійця не надрукували ні на сторінках районного видання "Прапор перемоги", ні на сайті місцевої адміністрації. Чиновники теж нічого не знали про загиблого юнака…

За офіційними даними в ході антитерористичної операції на Сході України загинуло 128 жителів Сумської області, 387 отримали поранення та захворювання.