На Сумщині працює цілодобова гаряча лінія Служби автомобільних доріг

Через несприятливі погодні умови на Сумщині, всі підрядні підприємства ДП «Сумський облавтодор» працюють у звичному цілодобовому режимі. Повідомлень про ускладнений проїзд автомобільними дорогами області не надходило.


Дорожники Сумщини закликають  водіїв до неухильного дотримання Правил дорожнього руху. В умовах недостатньої видимості, під час опадів, ожеледиці, необхідно рухатися з ввімкненим ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму, з особливою обережністю рухатися по мостам та естакадам, відмовитися від ризикованих маневрів, які при несприятливих погодних умовах можуть призвести до створення аварійних ситуацій.Нагадуємо, що у випадку непередбачуваних ситуацій під час руху автошляхами, в області діє 50 пунктів обігріву ( виробничі бази дорожніх господарств районів, дорожньо-ремонтні пункти).

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами 700-281 та 050-307-56-92.