На Сумщині правоохоронці затримали велику партію товарів народного споживання

Днями у Середино-Будському районі прикордонники Сумського загону спільно з оперативними співробітниками Держприкордонслужби та УСБУ у Сумській області не допустили незаконне переміщення через російсько-український кордон великої партії товарів народного споживання.


Реалізовуючи завчасно отриману інформацію про можливу протиправну діяльність, отриману від дільничного інспектора прикордонної служби, спільна міжвідомча група неподалік від держрубежу, в лісосмузі в районі населеного пункту Винторівка, виявила товари народного споживання. Серед складеного біля кордону товару було знайдено 4 мішки з майже 72 кг металу сріблясто-білого кольору, зовні схожого на срібло. Також там знаходилось 11 пластикових упаковок ікри кети та горбуші загальною вагою понад 200 кг.  Крім того, правоохоронці нарахували понад 340 консервних банок з печінкою тріски, горбуші, м’яса крабів, ікри щуки, ікри лососевих та інших рибних консерв і 60 картонних ящиків з сушеною рибою (приблизно1600 штук). Маркування морепродукції свідчить про її російське походження.

Наразі виявлений товар, який правопорушники незаконно перемістили через кордон з території Росії на територію України, встановленим порядком переданий відповідним правоохоронним органам для проведення подальших визначених законодавством заходів. Правоохоронці здійснюють комплекс заходів щодо встановлення осіб, можливо, причетних до протиправної діяльності.