На Сумщині прикордонники виявили «Audi-Q7», який знаходився в розшуку понад 4 роки

Державна прикордонна служба України постійно реалізовує заходи щодо надійної охорони державного кордону.


З поміж іншого активно використовується база даних Інтерполу, яка дозволяє виявляти осіб та транспортні засоби, що знаходяться в міжнародному розшуку та оперативно встановлювати та обмінюватися інформацією про викрадені та втрачені документи.

При цьому зазначимо, що останнім часом значно зросла кількість реалізації спрацювань згідно з базами даних Інтерпол. Так протягом 2016 року, прикордонники реалізували понад 1,5 тис. інформацій. А учора вранці, прикордонники відділу «Сопич» Сумського загону виявили коштовний транспортний засіб, який був викрадений на території Польщі декілька років тому та розшукувався Інтерполом.

У міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» прибув коштовний транспортний засіб «Audi-Q7» казахської реєстрації. Під час здійснення прикордонного контролю на автівку, якою керував 45-річний громадянин Росії, спрацювала база даних Інтерполу. В ході перевірочних заходів правоохоронці з’ясували, що вказаний транспортний засіб був викрадений у власника взимку 2012 року в Польщі.

Наразі по даному факту проінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Київ, водія та автівку передано представникам Національної поліції.