На Сумщині прикордонники виявили підроблені паспортні документи

Учора на Сумщині прикордонники Сумського загону виявили та затримали двох осіб з підробленими паспортними документами.


Під час здійснення в пункті контролю для залізничного сполучення «Конотоп» прикордонного контролю поїзда сполученням «Одеса-Москва» прикордонний наряд виявив громадянина України, паспортний документ якого викликав сумніви.

За результатами поглибленої перевірки документа охоронці кордону виявили ознаки переклейки фотографії. Також учора в пункті пропуску «Бачівськ» в ході проведення прикордонного контролю автомобіля ВАЗ, на якому в’їжджав до України громадянин Молдови, прикордонники виявили ознаки повторної прошивки бланка паспортного документа чоловіка, на що вказує прошивочна нитка, яка не відповідає встановленому зразку.

Наразі обох громадян встановленим порядком передано працівникам поліції. До компетентних правоохоронних органів направлені повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.