На Сумщині припинено діяльність нелегального заводу ПММ

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області припинили діяльність нелегального заводу з виробництва паливно-мастильних матеріалів.


На виконання вимог Генерального прокурора України щодо виявлення  та припинення порушень чинного законодавства у сфері виробництва та реалізації пального співробітниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області за координації прокуратури області викрито незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів, яке проводилось шляхом відкриття підпільного заводу.

2

Встановлено, що на територію заводу завозилась вуглеводна сировина  невідомого походження. Використовуючи обладнання заводу, що забезпечує масове виробництво, шляхом переробки (крекінгу) сировини здійснювалося виготовлення бензину та дизельного пального сумнівної якості. Воно в подальшому реалізовувалось як юридичним, так і фізичним особам через мережі АЗС. Акцизний податок з даної діяльності не сплачувався. При цьому, нелегальне виробництво ПММ проводилось без документів дозвільного характеру на виготовлення і використання небезпечних хімічних речовин, а також документів з питань екологічної безпеки виробничого комплексу.

1 (1)

На підставі ухвали суду проведено обшук на території нелегального заводу. У ході обшуку виявлено і вилучено сировину та товар загальним об’ємом понад 143 тисячі літрів, а також промислове нафтопереробне обладнання, яке використовувалось в незаконній діяльності.

3

Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 7,4 млн. гривень.