На Сумщині припинено нелегальне виробництво пально-мастильних матеріалів

Під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області працівники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області припинили ще одне нелегальне виробництво пально-мастильних матеріалів.


Під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області припинили незаконне виробництво пально-мастильних матеріалів та вилучили готової продукції і обладнання на суму майже 11,6 млн. гривень.

В рамках широкомасштабної операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 358 та ч.1 ст. 204 КК України виявлено підприємство Сумської області, що виробляло нафтопродукти, які є підакцизними товарами. Однак, як показала перевірка, компанія – фігурант не є платником акцизного податку та здійснює господарську діяльність без відповідних дозвільних документів для виготовлення, зберігання та реалізації вищевказаних продуктів нафтопереробки. При цьому, незаконно виготовлена підакцизна продукція реалізовувалася іншим СГД без нарахування та сплати акцизного податку.

За результатами проведеного обшуку виробничих, складських та адміністративних приміщень вилучено близько 62 тонн нафтопродуктів та обладнання для переробки нафти. Загальна сума вилучених ТМЦ складає близько 11,6 млн. гривень.

Тривають слідчі дії.