На Сумщині призначено заступника голови ОДА. Хто він

Заступником голови Сумської обласної державної адміністрації 12 січня призначили Вячеслава Печененка. Про це Суспільному розповіла радниця голови Сумської ОДА з інформаційної політики Галина Кожедубова.


На своїй сторінці у соцмережі він так прокоментував цю подію: “Друзі мої! Вирішив скористатися платформою Facebook для повідомлення, як кажуть, від першоджерела. Не хочу довго писати про те, що все в нашому житті має свій початок і своє завершення, але це так. З 1 січня 2021 року я офіційно звільнений з Національної поліції України за вислугою років (29 років і 9 місяців). Сьогодні мене призначено заступником голови Сумської обласної державної адміністрації. Тому перегортаю нову сторінку свого життя, в новий рік – з новими планами!”.

Що відомо про Вячеслава Печененка

З листопада 2020 року Вячеслав Печененко був помічником голови Національної поліції України. Він – полковник поліції, з травня 2016 року до серпня 2019 року працював начальником Головного управління Національної поліції в Житомирській області. Учасник російсько-української війни. У 2015-2016 роках був командиром полку “Дніпро-1”.

В’ячеславу Печененку – 50 років. Він народився у Потсдамі (Німеччина), в родині військовослужбовця. Закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище, Національну академію оборони України та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (юрист).

Має Орден Данила Галицького (2015 рік), відзнаку Президента України «За участь в АТО» (2016 рік), інші відомчі нагороди.

У декларації за 2019 рік Печененко вказав, що має у власності 20 тис. м кв. землі у Чорнянці Херсонської області. У спільній власності з дружиною – земельна ділянка в Дніпрі (371 м кв.), будинок в Дніпрі (28 м кв.). У користуванні – дві квартири в Дніпрі.

Він також має автомобіль Рено Меган 2017 року.

За 2019 рік Печененко отримав понад 555 тисяч грн доходу.