На Сумщині псевдополіцейський ошукав жінку майже на 25 тисяч гривень

До Глухівського відділу поліції у розпачі звернулась 50-річна мешканка одного з сіл Глухівського району та повідомила, що стала жертвою шахраїв.


Зі слів потерпілої до неї зателефонував невідомий, назвався працівником поліції, і повідомив, що у її сина виявили наркотики, коли він перетинав кордон. Запропонував «вирішити питання» за 1200 доларів США. Жінка повірила і погодилась, адже її син дійсно був на заробітках за кордоном та мав приїхати з дня на день. Не маючи повної суми, вона запропонувала перерахувати на вказаний рахунок 1000 доларів США. Слідуючи всім вказівкам шахрая, без жодних вагань, спантеличена матір перерахувала 24700 гривень. Після отримання грошей «поліцейський» зобов’язався привезти хлопця в зазначене місце. Не дочекавшись, жінка зателефонувала сама синові і лише потім зрозуміла, що стала жертвою шахрая.

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження, вживаютьвсих заходів для встановлення особи зловмисника. Працівники поліції вкотре звертаються до громадян не бути занадто довірливими і перевіряти почуту інформацію від незнайомих осіб, повідомляє сектор комунікацій ГУНП в Сумській області.

Сектор ко