На Сумщині розпочалися навчання резервістів

У межах військових навчань “Об’єднані зусилля-2020” в Сумській і Чернігівській областях розпочалися навчальні збори у рамках спільних командно-штабних тренувань територіальної оборони. Згодом долучаться Житомирська та Київська області. Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України “АрміяInform“.


Метою навчань є відпрацювання та перевірка системи управління територіальної оборони оперативного командування «Північ» та Збройних Сил України в цілому.

Для досягнення взаємодії і сумісності виконання спільних дій будуть залучені також підрозділи інших складових сектору безпеки та оборони.

Особовий склад підрозділів бригад тероборони розмістили у базових таборах та пунктах постійної дислокації. Резервістам видали однострої, військову амуніцію і зброю.

“Під час навчань буде виконуватися низка завдань територіальної оборони, зокрема: захист та оборона державного кордону; контроль населених пунктів та запровадження комендантської години; боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями; посилення охорони критичних об’єктів, охорона органів державної влади”, – зазначається у повідомленні.